Das Dänische Strafgesetzbuch vom 15. April 1930: In der Fassung der Bekanntmachung vom 24. Juni 1939. Nach dem Stande vom 1. April 1953

خرید و دانلود نسخه کامل کتاب Das Dänische Strafgesetzbuch vom 15. April 1930: In der Fassung der Bekanntmachung vom 24. Juni 1939. Nach dem Stande vom 1. April 1953

قانون مجازات دانمارک 15 آوریل 1930: طبق اعلامیه 24 ژوئن 1939 اصلاح شده است. از 1 آوریل 1953

Das Dänische Strafgesetzbuch vom 15. April 1930: In der Fassung der Bekanntmachung vom 24. Juni 1939. Nach dem Stande vom 1. April 1953

نویسنده: Franz Marcus

ناشر: De Gruyter

سال انتشار: 1953

تعداد صفحات: 84

زبان: German

فرمت: pdf - قابل تبدیل به سایر فرمت ها

حجم فایل: 5 مگابایت

97,000 تومان 65,000 تومان