Die landwirtschaftlichen Grundstücksverkehrsgesetze: Grundstücksverkehrsbekanntmachung vom 26. 1. 1932 mit Nebengesetzen

خرید و دانلود نسخه کامل کتاب Die landwirtschaftlichen Grundstücksverkehrsgesetze: Grundstücksverkehrsbekanntmachung vom 26. 1. 1932 mit Nebengesetzen

قوانین معاملات املاک کشاورزی: ​​اطلاعیه معاملات املاک و مستغلات 26 ژانویه 1932 با قوانین اضافی

Die landwirtschaftlichen Grundstücksverkehrsgesetze: Grundstücksverkehrsbekanntmachung vom 26. 1. 1932 mit Nebengesetzen

نویسنده: Rudolf Lais

ناشر: De Gruyter

سال انتشار: 1937

تعداد صفحات: 144

زبان: German

فرمت: pdf - قابل تبدیل به سایر فرمت ها

حجم فایل: 10 مگابایت

102,000 تومان 71,000 تومان