Grundbuchordnung in der Fassung der Bekanntmachung vom 5. August 1935 – Hauptwerk

خرید و دانلود نسخه کامل کتاب Grundbuchordnung in der Fassung der Bekanntmachung vom 5. August 1935 – Hauptwerk

مقررات ثبت زمین در نسخه منتشر شده در 5 اوت 1935 - کار اصلی

Grundbuchordnung in der Fassung der Bekanntmachung vom 5. August 1935 – Hauptwerk

نویسنده: Paul Thieme (editor)

ناشر: De Gruyter

سال انتشار: 1949

تعداد صفحات: 364

زبان: German

فرمت: pdf - قابل تبدیل به سایر فرمت ها

حجم فایل: 75 مگابایت

100,000 تومان 65,000 تومان