Kommentar zum Deutschen Gerichtskostengesetz: In der Fassung der Bekanntmachung vom 5. Juli 1927

خرید و دانلود نسخه کامل کتاب Kommentar zum Deutschen Gerichtskostengesetz: In der Fassung der Bekanntmachung vom 5. Juli 1927

تفسیر قانون هزینه های دادگاه آلمان: در نسخه اعلامیه مورخ 5 ژوئیه 1927

Kommentar zum Deutschen Gerichtskostengesetz: In der Fassung der Bekanntmachung vom 5. Juli 1927

نویسنده: Adolf Friedlaender; Max Friedlaender

ناشر: De Gruyter

سال انتشار: 1928

تعداد صفحات: 660

زبان: German

فرمت: pdf - قابل تبدیل به سایر فرمت ها

حجم فایل: 40 مگابایت

104,000 تومان 66,000 تومان