Notices of the American Mathematical Society

خرید و دانلود نسخه کامل کتاب Notices of the American Mathematical Society

اعلامیه های انجمن ریاضی آمریکا

Notices of the American Mathematical Society

نویسنده: Pascal Cherrier, Albert Milani

ناشر: Mathematical Association of America; [Providence R.I.]: The Society, 1995-; American Mathematical Society (AMS); American Mathematical Society (ISSN 0002-9920), Volume 59, Number 7, August 2012, 2012

سال انتشار: 2012

تعداد صفحات: 149

زبان: English

فرمت: pdf - قابل تبدیل به سایر فرمت ها

حجم فایل: 38 مگابایت

112,000 تومان 76,000 تومان