Notices of the American Mathematical Society

خرید و دانلود نسخه کامل کتاب Notices of the American Mathematical Society

اعلامیه های انجمن ریاضی آمریکا

Notices of the American Mathematical Society

نویسنده: Lawrence C. Evans

ناشر: Mathematical Association of America; [Providence R.I.]: The Society, 1995-; American Mathematical Society (AMS); American Mathematical Society (ISSN 0002-9920), Volume 59, Number 1, January 2012, 2012

سال انتشار: 2012

تعداد صفحات: 260

زبان: English

فرمت: pdf - قابل تبدیل به سایر فرمت ها

حجم فایل: 43 مگابایت

104,000 تومان 72,000 تومان