The American Mathematical Monthly, Volume 119, No. 1, January 2012

خرید و دانلود نسخه کامل کتاب The American Mathematical Monthly, Volume 119, No. 1, January 2012

ماهنامه ریاضی آمریکایی ، دوره 119 ، شماره 1 ، ژانویه 2012

The American Mathematical Monthly, Volume 119, No. 1, January 2012

نویسنده: Scott T. Chapman (Editor)

ناشر: Mathematical Association of America

سال انتشار: 2012

تعداد صفحات: 90

زبان: English

فرمت: pdf - قابل تبدیل به سایر فرمت ها

حجم فایل: 3 مگابایت

96,000 تومان 58,000 تومان